יצירת קשר

פנייתך תופנה לאחד המומחים במרפאה ותקבל מענה לכתובת הדוא"ל שהזנת תוך שבוע עד עשרה ימים.

סודיות מוחלטת מובטחת* שדות חובה
טלפנו03-5222111
כתובת
קהילת סלוניקי 1, פינת קהילת רוזן 12, בית מגור (קומה 1) תל אביב

חדש באתר!
"זונה" ו"מנטור של סקס" מלמדים אתכם על מיןסרוגייט מנוסים מספרים על העבודה כבני זוג חלופיים בטיפול מיני.....
להמשך קריאה
פורנו : ד"ר רונית אלוני משתתפת בפאנל בטלוויזיה על נושא התמכרות לפורנובתכנית פוליטיקה בערוץ הראשון פאנל על נושא התמכרות לפורנו בהנחיותו של עודד שחר
להמשך קריאה
יחסי מיןיחסי מין = משגל? = חדירה? לאן? מי החודרת ומי הנחדר?
להמשך קריאה
אנשים שבדרך כלל לא מרצים 2015 ZE.ZE - דני גרמייזמיניות של גבר על כסא גלגלים.... הרצאה מרתקת
להמשך קריאה
צרו איתנו קשר לחצו כאן

פניתך חשובה לנו ונדאג לתת לך מענה מיד

אבחון פסיכיאטרי

ד"ר אורית שלמון הנה פסיכיאטרית מומחית. בוגרת ביה"ס לרפואה באוניברסיטת ת"א. התמחתה במרכז לבריאות הנפש שלוותה ועבדה כפסיכיאטרית בכירה במחלקה לאשפוז יום של האגודה למען בריאות הציבור בנתניה.

השתלמה בלימודי פסיכותרפיה במסגרת התוכנית לימודי המשך בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א, כמו כן עברה השתלמויות מגוונות בתחום הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי, 'מיינדפולנס', ומנטליזציה, טיפול במשברים רוחניים וכתיבת חוות דעת רפואיות. משתתפת בתוכנית הכשרה במסגרת לימודי המשך ברפואה באוניברסיטת ת"א ברפואה פליאטיבית. כיום עוסקת בפסיכיאטריה כללית ומשפטית באופן פרטי, וכן ברפואה פליאטיבית.
בתהליך האבחון והקבלה למרפאה או שגם במהלך הטיפול, מתגלה לעיתים הצורך באבחון פסיכיאטרי, גם אם למטופל אין עבר פסיכיאטרי או הפרעה פסיכיאטרית. הרופא הפסיכיאטר מהווה חלק מהצוות הרב תחומי במרפאה, והוא בקי בעבודת המרפאה והצרכים הייחודיים של הפונים.
האבחון הפסיכיאטרי נעשה באמצעות ראיון קליני של הפונה, ועיקר מטרותיו לענות על שאלות טיפוליות ואבחנתיות (נפשיות, רגשיות ואישיותיות). חוות דעתו של הרופא הפסיכיאטר מועברות לד"ר רונית אלוני ונלקחות בחשבון טרם שיבוצו לתחילת הטיפול.  לעיתים יש צורך גם במתן ייעוץ תרופתי ומעקב רפואי.