יצירת קשר

פנייתך תופנה לאחד המומחים במרפאה ותקבל מענה לכתובת הדוא"ל שהזנת תוך שבוע עד עשרה ימים.

סודיות מוחלטת מובטחת* שדות חובה
טלפנו03-5222111
כתובת
קהילת סלוניקי 1, פינת קהילת רוזן 12, בית מגור (קומה 1) תל אביב

חדש באתר!
"זונה" ו"מנטור של סקס" מלמדים אתכם על מיןסרוגייט מנוסים מספרים על העבודה כבני זוג חלופיים בטיפול מיני.....
להמשך קריאה
פורנו : ד"ר רונית אלוני משתתפת בפאנל בטלוויזיה על נושא התמכרות לפורנובתכנית פוליטיקה בערוץ הראשון פאנל על נושא התמכרות לפורנו בהנחיותו של עודד שחר
להמשך קריאה
יחסי מיןיחסי מין = משגל? = חדירה? לאן? מי החודרת ומי הנחדר?
להמשך קריאה
אנשים שבדרך כלל לא מרצים 2015 ZE.ZE - דני גרמייזמיניות של גבר על כסא גלגלים.... הרצאה מרתקת
להמשך קריאה
צרו איתנו קשר לחצו כאן

פניתך חשובה לנו ונדאג לתת לך מענה מיד

חוות דעת לבית משפט

ד"ר רונית אלוני מוכרת כ"עד מומחה" בבתי המשפט ומספקת חוות דעת כתובות ובמידת הצורך גם מופיעה בבית המשפט. השרות מסופק לאנשים הזקוקים לחוות דעת מקצועיות, במקרים בהם קיימת פגיעה בתפקוד המיני על רקע תאונה (תאונת דרכים, תאונת עבודה או פציעה בשירות צבאי). בחוות-הדעת המקצועית ניתנת הערכת של הנזק הפסיכוסקסואלי והזוגי שנגרם בעקבות הפגיעה.

ניתן לקבל גם הערכה של עלויות הטיפול המיידיות ושל עלויות טיפול לכל חייהם. חוות הדעת נכתבת לאחר אבחון הנמשך בין 2 ל-5 פגישות. המפגשים נערכים עם האדם הפגוע, עם בני משפחה קרובים ולעיתים עם המלווים. לצורך כתיבת חוות הדעת יש להביא את כל המסמכים הרפואיים, בדיקות, אבחונים שנעשו מזמן הפגיעה ועד הפניה לקבלת חוות הדעת. הפניות לקבלת חוות דעת נעשות בדרך כלל ע"י עורך דין המטפל בתיק, או בתיאום עמו.

ד"ר רונית אלוני בוגרת קורס מטעם המכון הישראלי למתן חוות דעת מומחים, המכשיר אנשי מקצוע בהגשת חוות דעת מומחה לבית המשפט בהנהלתו של פרופ' דוד ליבאי. לד"ר רונית אלוני, ניסיון בהגשת חוות דעת ובהופעה בבית משפט בנושא התמחותה כולל ניסיון בהגנה ובחקירה על ידי עורכי דין ועל ידי בית המשפט על חוות הדעת המקצועית שנתנה. כמו כן היא צברה ד"ר אלוני ניסיון במתן חוות דעת לבית משפט בנושאי הטרדה מינית בעבודה ובין הטרדה מינית בין מטפל למטופל.

חוות דעת בנושא שיקום מיני עשויה להגדיל את הזכאות לפיצויים בסדרי גודל של מאות אלפי שקלים ואף למעלה מזה. לכן חשוב להתייחס במלא כובד הראש לתחום חשוב זה בשעה שמגישים תביעות נזיקין לבתי משפט.